לימודי עיצוב

לימודי עיצוב

מלא\י פרטים :

לימודי עיצוב

בשנים האחרונות לימודי עיצוב, הפכו למקצוע מבוקש ביותר בקרב עסקים ואנשים פרטיים, לא רק לשם צרכים אסתטיים, אלא בעיקר עבור ניצול פוטנציאל של חלל המבנה לצד חיסכון כספי, וזאת מתוך הבנת הצרכים והרצונות של הלקוחות, הגדרת היעדים והבנה בהנדסת אנוש. מכאן, קורסי עיצוב מקנים לבוגרים כלים מעשיים ותאורטיים בעולם העיצוב אשר אותם יוכלו ליישם ולהבטיח רמת עיצוב וניצול של המבנה בצורה המיטבית.

לימודי עיצוב – תכניות הלימודים

תכניות הלימודים בלימודי עיצוב מותאמות לדרישות העדכניות בעולם העיצוב, הסגנון והפרשנות שהמעצבים מעניקים לאתגרים התכנוניים בחלל. כשמדובר בעסקים, המעצב מחויב לדרישות הלקוח (מקום, תקציב, פונקציונליות ועוד), ונדרש להתמצא בתחומים רבים הקשורים בלימודי עיצוב כמו: חומרים, נגרות, אינסטלציה, חשמל, תאורה, ריהוט, צבע וטקסטיל.

היתרונות שלנו – ההצלחה שלכם

חשובה לנו הצלחתכם ולשם כך גייסנו את מיטב המרצים ממיטב בתי העסק מתחומי העיצוב וגיבשנו תכניות לימודים המתמקדות ברובן בהענקת כלים מקצועיים לעולם המעשי של שילוב פרקטיקה מקצועית לצד לימודים תאורטיים. אנו משלבים שיעורים אקדמיים, תרגולים במעבדות, הנחיות אישיות, סיורי העשרה והרצאות אורח.

מיומנויות נרכשות בעיצוב

אנו רואים את המעצבים כאחראים על החוויה בבית, בעבודה או בכל חלל אחר ובהתאם לכך נדרשים המעצבים להפגין ידע מקצועי, הבנה טכנית, הכרת חומרים שונים והאופציות להשתמש בהן, הבנת תיאוריות ועקרונות וכן ידע כללי על ההיסטוריה של העיצוב והתפתחותו.

פרויקט גמר

לצד המידע התאורטי בלימודים, קורסי עיצוב כוללים תרגול מעשי אשר מלווה על-ידי מרצים שונים בהתאם לנושא. כמו כן, יידרשו התלמידים להגיש פרויקט גמר, אשר יהווה מודל מעשי לביצוע, החל משלב גיבוש הפרוגרמה דרך בחירת הסגנון העיצובי, מרכיבי החלל השונים, בחירת חומרים, תאורה, ריהוט, טקסטיל, פתרון מערכות טכניות, גיבוש גרפי להגשה במתכונת גרפית ללקוח וכן במתכונת של תכניות לביצוע.

לימודי עיצוב מתקיימים בירושלים במכללת עזריאלי לימודי תעודה – קמפוס ירושלים.

לבוגרים תוענק תעודת גמר בלימודי עיצוב של הטכניון לימודי המשך.

קורסים בעיצוב:

לימודי עיצוב פנים

לקורסים של לימודי תעודה נוספים הנלמדים במכללת עזריאלי לימודי המשך:
לימודי ניהול ושיווק
לימודי נדל"ן
לימודי מחשבים

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

 אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה