פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים

מלא\י פרטים :

פיתוח מנהלים

להגשים את השוק המשתנה כיום דורש ניהול נכון לצורך עמידה ביעדים ומטרות העסקיות של הארגון ושל המנהל, ולשם כך נדרש המנהל לשילוב עדין בין המחויבות שלו לארגון תוך רתימת העובדים והובלתם כבעלי עניין אמיתי בהשגת יעדים.

בתכנית הלימודים ללימודי פיתוח מנהלים העיסוק בניהול מתבצע בשני רבדים, צמיחה מחד והתייעלות מאידך, כשאלו מחדדים את יכולות הניהול וההסתכלות על כל עובד כעל מיתר בכלי נגינה, אשר כל שנותר לעשות הוא לפרוט בדיוק המרבי וליצור הרמוניה מושלמת של ניהול העובדים תוך שאנו מפיקים את הצליל הכי מדויק והבלתי נשכח.

במטרה לשרת את מטרות הארגון ולהוות עבור המנהל קרש קפיצה לתפקידו הבא, תכנית הלימודים בקורס פיתוח מנהלים של הטכניון לימודי המשך בקמפוס ירושלים  מתמקדת בפיתוח יכולת חשיבה אסטרטגית יחד עם קבלת כלים יישומיים בקבלת החלטות, ניהול תקציבים וחתירה ליעד מביאים את הקורס להיות אחד מהקורסים המובילים בתחום פיתוח מנהלים.
הרחבת הספקטרום של הראייה העסקית, פיתוח המיומנויות האישיות, העצמה בצעדים משמעותיים והגברת תחושת המסוגלות של התלמידים, תוך הקניית טכניקות ייחודיות וחדשניות. רכישת כלים מעשיים ואפקטיביים לניהול איכותי. יצירת בסיס מוצק להעצמה אישית וחיזוק יכולת המנהיגות וההשפעה בארגון. קידום למימוש הפוטנציאל האישי של המנהל ושל הצוות שלו.


קהל היעד

מנהלים המבקשים לצמוח, להתפתח ולמתוח את יריעת ההצלחה שלהם. למנהלים שכבר עברו הכשרות פורמאליות שונות לקבלת כלים פרקטיים ולהגדלת הדומיננטיות הניהולית שלהם בארגון.
למעוניינים לאתר את "קרש הקפיצה" לתפקיד הבא.
בעלי השכלה אקדמית מכל התחומים, שמשתלבים בארגונים.
לבעלי עסקים קטנים וגדולים שמעוניינים להתפתח. 

מתכונת הלימודים

108 שעות אקדמיות
18 מפגשים בני 6 שעות אקדמיות
המפגשים יתקיימו אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים במשך כ 5 חודשים

מועד פתיחת הקורס

19.07.15

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

 אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה