עזריאלי לימודי המשך – לימודי תעודה במקצועות שונים

עזריאלי לימודי המשך – לימודי תעודה במקצועות שונים

מלא\י פרטים :

פיתוח מנהלים – לימודי המשך

לצורך עמידה ביעדים ובמטרות העסקיות של ארגון, נדרש ניהול נכון ושילוב עדין בין המחויבות שלו לארגון תוך רתימת העובדים והובלתם כבעלי עניין אמיתי בהשגת יעדים.

תכנית לימודי פיתוח מנהלים

בתכנית הלימודים העיסוק בניהול מתבצע בשני רבדים, צמיחה מחד והתייעלות מאידך, כשאלו מחדדים את יכולות הניהול וההסתכלות על כל עובד כעל מיתר בכלי נגינה, אשר כל שנותר לעשות הוא לפרוט בדיוק המרבי וליצור הרמוניה מושלמת של ניהול העובדים תוך שאנו מפיקים את הצליל הכי מדויק והבלתי נשכח.

במטרה לשרת את מטרות הארגון ולהוות עבור המנהל קרש קפיצה לתפקידו הבא, תכנית הלימודים בקורס פיתוח מנהלים של הטכניון לימודי המשך בקמפוס ירושלים, מתמקדת בפיתוח יכולת חשיבה אסטרטגית יחד עם קבלת כלים יישומיים בקבלת החלטות, ניהול תקציבים וחתירה ליעד.
הרחבת הספקטרום של הראייה העסקית, פיתוח המיומנויות האישיות, העצמה בצעדים משמעותיים והגברת תחושת המסוגלות של התלמידים, תוך הקניית טכניקות ייחודיות וחדשניות. רכישת כלים מעשיים ואפקטיביים לניהול איכותי. יצירת בסיס מוצק להעצמה אישית וחיזוק יכולת המנהיגות וההשפעה בארגון. קידום למימוש הפוטנציאל האישי של המנהל ושל הצוות שלו.


קהל היעד של קורס פיתוח מנהלים

מנהלים המבקשים לצמוח, להתפתח ולמתוח את יריעת ההצלחה שלהם, שכבר עברו הכשרות פורמאליות שונות ומעוניינים לקבל כלים פרקטיים ולבסס את הדומיננטיות הניהולית שלהם בארגון.
למעוניינים ב- "קרש הקפיצה" לתפקיד הבא.
בעלי השכלה אקדמית מכל התחומים, שמשתלבים בארגונים.
לבעלי עסקים קטנים וגדולים שמעוניינים להתפתח. 

מתכונת לימודי קורס מנהלים

108 שעות אקדמיות
18 מפגשים של 5 שעות אקדמיות
המפגשים יתקיימו פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים במשך כ-6 חודשים
לעומדים בדרישות התוכנית תוענק תעודת גמר ב"פיתוח מנהלים" במסגרת לימודי ניהול, מטעם טכניון לימודי המשך ועזריאלי

מועד פתיחת הקורס:  06/11/2016

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

 אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה