לימודי ניהול

לימודי ניהול

מלא\י פרטים :

לימודי ניהול בירושלים קמפוס הטכניון

להיות מנהל בעולם המודרני זהו אתגר עצום. מנהלים נדרשים, בין היתר, לאחריות רבה, למנהיגות, ליכולת ניתוח, הסקת מסקנות וקבלת החלטות, לראיית התמונה הרחבה, לכושר ביטוי וליחסי אנוש טובים.

הרבה מהדברים הללו נרכשים אמנם רק עם הניסיון, אולם מי שמגיע לאתגר הניהולי כשהוא מצויד בכלים הנכונים ובידע עיוני ומעשי מקיף, מציג יתרון משמעותי על פני המתחרים. לימודי הניהול בקמפוס הטכניון בירושלים עונים לאתגר זה.

עזריאלי  לימודי המשך (קמפוס הטכניון בירושלים) מציע קורסי ניהול המיועדים לעוסקים בתפקידים ניהוליים או לעומדים לעסוק בתפקידים ניהוליים, וכן לעוסקים בתפקידים משיקים בעלי אופי ניהולי, ששואפים להתפתח באופן אישי ומקצועי ולהתקדם לאפשרויות תעסוקה חדשות.

למי שכבר עוסק בניהול, העמקה נוספת בלימודי ניהול אלה מאפשרים להרחיב את הידע וההתמחות ולקבל כלים לניהול טוב יותר. לאלה שצפויים להתקדם למשרות ניהול או ששואפים לכך, הלימודים מעניקים הבנה עמוקה של יסודות הניהול כמו גם ניסיון מעשי בסביבות עבודה אמיתיות.

במגמת הניהול מוצעים הקורסים הבאים:

כל תכנית בלימודי הניהול של עזריאלי לימודי המשך מעניקה כלים שונים עם דגש על השימוש הפרקטי להם נדרשים כיום בעלי התפקידים הניהוליים בתחום.

למידע נוסף: 02-6588-088

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

 אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה