אודות מכללת עזריאלי לימודי תעודה

אודות מכללת עזריאלי לימודי תעודה

מלא\י פרטים :

אודות מכללת עזריאלי לימודי תעודה

לימודי תעודה בירושלים במכללת עזריאלי

מי אנחנו?

עזריאלי מכללה להנדסה, אשר הוקמה בשנת 1999, הנה מהמוסדות המובילים בארץ ללימודי תואר בהנדסה המכשירה מהנדסים ברמה אקדמית מהגבוהות בישראל. המכללה מקיימת שיתופי פעולה מגוונים והדוקים עם תעשיית ההיי-טק, המאפשרים התאמה מרבית של תכניות הלימוד במסגרת התואר בהנדסה למגמות המתחדשות בתעשיות המתקדמות, הקניית ידע אקדמי, והכשרה מעשית המוכוונים לצרכי התעשייה בהווה ובעתיד.

מאיפה אנחנו?

מיקום המכללה נוח ונגיש, בלב הבירה. הקמפוס החדש במכללה מביא עמו תנופה הן למכללה והן לעיר ירושלים, בהיותו מוקד משיכה לצעירים העתידים להפוך את העיר למרכז תעסוקתי משמעותי בתחומי ההיי -טק והתעשיות המתקדמות.

מה אנחנו מלמדים?

במכללה קיימת יחידה הפועלת בשיתוף פעולה עם עזריאלי – המכללה להנדסה בירושלים, שהינה שלוחה של היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ , המציעה לימודי תעודה. המטרה העומדת בפניה היחידה היא קידום, עדכון והעשרת הידע של מהנדסים, מדענים ,מנהלים, אקדמאים, הנדסאים וקהלים נוספים, תוך שמירת זיקה למשימות האקדמיות של הטכניון – ובהתאם לצרכי המשק והתעשייה.

עם מי אנחנו משתפים פעולה?

היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ נוסדה בטכניון בחיפה בשנת 1954. היחידה מציעה לימודי תעודה לבוגרי מוסדות להשכלה גבוהה בתחומי המדעים המדויקים בכלל ולמהנדסים בפרט, כמו גם לעובדים מקצועיים בכירים בענפים שונים של ההנדסה והמנהל, ולאנשים אשר מעוניינים בהסבה מקצועית, רכישת מקצוע יוקרתי ברמה גבוהה ומעוניינים בכלים למינוף כישוריהם ויכולותיהם המקצועיות או הסבת מקצוע. בנוסף לכך שהיחידה מציעה לימודים מתקדמים וקורסים, היא מציעה גם השתלמויות, כנסים, ימי עיון והתמחויות מגוונות.

עצם השתייכותה של היחידה ללימודי המשך למוסד אקדמי מהמובילים והמוערכים בעולם, מחויבת היחידה לעמוד בסטנדרטים קפדניים ולספק תוכניות לימוד ברמות הגבוהות והאיכותיות ביותר.

המרצים שלנו

חבר המרצים מורכב מחברי הסגל האקדמי של הטכניון ומרצי חוץ, מומחים במקצועותיהם, מהמובילים בתחומם וכן אנשי תעשייה בכירים, כל זאת על מנת להבטיח את התכנים העדכניים, החדשניים והטובים ביותר מהמרצים הטובים ביותר.

הבוגרים שלנו

מאז הקמתה משתלבים בוגרי היחידה בתעשייה עתירת הידע והטכנולוגיה ונהנים מעבודה במקצועות מאתגרים ונדרשים. הצלחתם של בוגרי היחידה משתקפת בהתפתחותם המקצועית, השתלבותם בתפקידי ניהול בכירים, וכן בהמשך לימודים לתארים מתקדמים באוניברסיטאות המובילות בארץ ובעולם.

תחומי הלימודי בעזריאלי לימודי תעודה:

לימודי ניהול ושיווק 

לימודי נדל"ן

לימודי עיצוב

לימודי מחשבים

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה