לימודי מחשבים

לימודי מחשבים

מלא\י פרטים :

לימודי מחשבים טכניון קמפוס ירושלים

ישנם תחומים רבים בישראל שניתן להגיד שהם עלולים לאבד את הרלוונטיות שלהם עם הזמן שחולף, תחום המחשבים הוא בהחלט לא אחד מהם.

עולם התכנה ואבטחת המידע הפך להיות מתוחכם, עולם המידע גדל ובהתאם גם עולם הפריצות,אבטחת המידע וההאקינג. היחידה ללימודי המשך של הטכניון בירושלים מכשירה את תלמידיה במגוון תכניות לימודים טכנולוגים, המהוות קרש קפיצה לעולם ההיי טק והמחשבים ומעניקות אפשרויות התפתחות רבות. לימודי המחשבים ביחידה ללימודי המשך של הטכניון, מדמים כאמור סביבת מעבדה שדומה לתרחישים הקיימים בשטח, השאיפה שלנו היא לספק לשוק התעסוקה אנשים שהוכשרו ברמה גבוהה של ידע טכנולוגי ומקסימום ניסיון מעשי ופרקטי לפני שיתעסקו בפרויקט ראשון בשוק עצמו הלכה למעשה.
קורסי הלימוד שנבנו והוכנו על ידי הטכניון אינם נלמדים כחלק מלימודי האקדמיה בתחום המחשבים, ולכן מסופקים על ידי היחידה ללימודי המשך של הטכניון, ששומרת על רמה אקדמאית הראויה להדרכת לימודי המחשבים.

תנאי קבלה לימודי מחשבים

תנאי הקבלה ללימודי המחשבים בירושלים משתנים מקורס לקורס. יש להכיר את האינטרנט ברמת המשתמש, הכרת מערכת ההפעלה Microsoft Windows ברמת המשתמש וקריאה והבנה של אנגלית טכנית. על מנת להתקבל לכל אחד מקורסי המחשבים ביחידה ללימוד המשך יש לבצע ראיון קבלה/ייעוץ פרונטלי או טלפוני עם היועץ האקדמאי של ענף המחשבים.

סגל המרצים ביחידה

המרצים שלנו מגיעים עם ניסיון שטח רב, ובמקביל עובדים בהיי טק על מנת להישאר מעודכנים ברמה המקסימלית.
הדרישה שלנו לעמוד בממוצע ציונים גבוה מעידה על רמת איכות ההדרכה הגבוהה של המרצים. בנוסף, כל ההרצאות מוקלטות לצורך סביבת תרגול המעבדות וניתנות להאזנה גם בבית, וישנו ליווי אישי של התלמיד לאורך כל התכנית וגם אחריה.

תכניות לימודי מחשבים

תכנית הלימודים של הטכניון לימודי תעודה קמפוס ירושלים בעזריאלי מכללה להנדסה, מתמחה בהכשרה והסבה של תלמידיה לעולם השלם והמקיף של המחשבים, אנו מציעים קורסים בעלי תחכום תכנותי מתקדם, ודואגים תמיד להיות עם היד על הדופק בכל הקשור לשינויים בתחום המחשבים ובהתאם לצורכי השוק. התכניות הן מעשיות וכוללות תרגול מעשי רב, ומציעות סביבת תרגול וירטואלית המדמה עבודה בפועל, וזה במטרה להוביל את הסטודנט לרמת מומחיות ברמה הגבוהה ביותר.

לימודי המחשבים בירושלים מעניקים אפשרויות התפתחות לסטודנט על מנת שיוכל להשתלב בתחום המחשבים וההייטק. לימודי המחשבים הם לימודים קצרי טווח באופן יחסי ונמשכים עד כשנה וזה מפני שתוכן הלימודים הנו ממוקד ביותר ומעניק ידע מקסימלי. בחלק מתכניות הלימוד ישנה הכנה לבחינות הבינלאומיות הנדרשות לטובת הסמכה. במהלך תכניות הלימוד מתוודע התלמיד אל מושגים מקצועיים, מתודולוגיות ושיטות עבודה, סטנדרטים של איכות וכלים בכל תחום, על מנת שידע לבצע את עבודתו בצורה היעילה ביותר.

הקורסים הנלמדים

קורס QA בודקי תוכנה

אחד המקצועות האטרקטיביים ביותר לפריצה לעולם ההייטק, כדי לעמוד במשימותיו, בודק התכנה מתכנן ומריץ בדיקות על התכנה במטרה לאתר תקלות ולוודא את כשירותה בהתאם לדרישות שהוגדרו מראש. אישור הבודק מהווה סמכות מקצועית המאשרת את איכות התכנה לפני שחרורה לשוק. למידע נוסף על קורס בודקי תוכנה – TCQA

קורס אבטחת מידע

מקצוע המספק אופק תעסוקתי יציב, שכן כל ארגון שואף להגן על המידע שברשותו. זהו אחד התחומים המאתגרים והמתגמלים בהייטק. התוכנית מכינה לקראת ארבע הסמכות בינלאומיות. עם סיומה, התלמיד מוכשר לעבוד כמנהל רשת, איש תקשורת ואבטחת מידע. למידע נוסף על קורס אבטחת מידע – TCSA

  • קורס מנהלי אבטחת מידע וסייבר CISO – 

  • מקנה את כלי הניהול המתקדמים ביותר עבור מנהלי אבטחת מידע וסייבר, חושף אותם למגוון רחב של נושאים בפן הטכנולוגי, בפן העסקי-ניהולי ובמגמות העדכניות של עולם אבטחת המידע וניהול סיכונים, זאת תוך מתן כלים מעשיים למנהל אבטחת המידע ולניהול אפקטיבי ותקין של מערך האבטחה בארגון. קורס מנהלי אבטחת מידע וסייבר CISO 

לפגישת ייעוץ: 02-6588-088

 

לקורסים נוספים של לימודי תעודה הנלמדים במכללת עזריאלי לימודי המשך:

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה