לימודי ניהול

לימודי ניהול

מלא\י פרטים :

לימודי ניהול ושיווק בירושלים קמפוס הטכניון

להיות מנהל בעולם המודרני זהו אתגר עצום. מנהלים נדרשים בין היתר, לאחריות רבה, מנהיגות, יכולת ניתוח, הסקת מסקנות וקבלת החלטות, ראיית התמונה הרחבה, כושר ביטוי ויחסי אנוש טובים. חלק מהיכולות של המנהל נרכשים אמנם רק עם הניסיון, אולם סטודנטים בתחומי לימודי ניהול ושיווק מגיעים לאתגר הניהולי כשהם מצוידים בכלים הנכונים ובידע עיוני ומעשי מקיף – יתרון משמעותי על פני המתחרים. לימודי ניהול בקמפוס הטכניון בירושלים שואפים לתת את הכלים הטובים, המעשיים, הפרקטיים, המקצועיים והיעילים ביותר ובסטנדרטים גבוהים.

תכנית הלימודים של הטכניון לימודי תעודה בקמפוס ירושלים בעזריאלי, מציע קורסי ניהול המיועדים לעוסקים בתפקידים ניהוליים או לעומדים לעסוק בתפקידים ניהוליים, וכן לעוסקים בתפקידים משיקים בעלי אופי ניהולי, ששואפים להתפתח באופן אישי ומקצועי ולהתקדם לאפשרויות תעסוקה חדשות.

למי שכבר עוסק בניהול, הקורסים מציעים העמקה נוספת בתחומי הניהול, ומאפשרים להרחיב את הידע וההתמחות ולקבל כלים לניהול טוב יותר ולשאוף להיות כוח מוביל בצמרת הניהולית בארגון.

לאלה שצפויים להתקדם למשרות ניהול או ששואפים לכך, הלימודים מעניקים הבנה עמוקה של יסודות הניהול כמו גם ניסיון מעשי ופרקטי להם נדרשים כיום בעלי התפקידים הניהוליים בתחום.

לימודי ניהול ושיווק מציעים את הקורסים הבאים:


קורס ניהול משאבי אנוש
אנשי משאבי אנוש אשר מנהלים את ההון האנושי בכל ארגון, דואגים לעובדים ובד בבד גם לקידום וייעול החברה. על כן במהלך הקורס אנו מעניקים כלים פרקטיים על מנת להכשיר אנשי משאבי אנוש לתחום והקניית כלים הן במישור האישי והן במישור הארגוני. הסאטדנטים לומדים את כל הקשור בגיוס עובדים, מיומנויות בראיון, זיהוי הזדמנויות בתוך הארגון ומחוצה לו, מרכזי הערכה, ניהול פרויקטים ועוד.

>> לפרטים נוספים על קורס ניהול משאבי אנוש

ניהול פרויקטים
במהלך הקורס נלמד כיצד יש לנהל באופן נכון ויעיל פרויקט מתחילתו ועד סופו, נרכוש מיומנויות וכלים פרקטיים להם זקוקים מנהלי וצוותי פרויקט על מנת שהפרויקט יצא לפועל בהצלחה וזאת למרות שלעיתים סביבת הפרויקט דינמית ומשתנה. בנוסף, תוכנית הלימודים ביחידה ללימודי המשך תואמת את התקן האמריקאי – לימודי ניהול פרויקטים (PMI).

>>למידע נוסף על קורס ניהול פרויקטים

קורס פיתוח מנהלים
במהלך הקורס נעניק כלים פרקטיים ואפקטיביים על מנת לדעת כיצד לחזק את יכולת המנהיגות וההשפעה בארגון כמנהל. נתמקד גם במימוש פוטנציאל אישי וביסוס המעמד של המנהל והצוות שתחתיו. נתעסק בהרחבת הראייה העסקית, בהעצמה, פיתוח מיומנויות, והקניית טכניקות ניהול חדשות וייחודיות ללימודי המשך של הטכניון.

>> למידע נוסף על לימודי פיתוח מנהלים

שיווק דיגיטלי
התוכנית מציעה הכרות מעמיקה בתחום השיווק הדיגיטלי, בהמהלך הקורס נעניק כילים שימושיים, פרטיים ומעשיים והבנה אסטרטגית על מנת לבנות תוכנית עבודה שיווקית מוצלחת, שתניב בסופו של דבר תוצאות חיוביות.

>> למידע נוסף על קורס שיווק דיגיטלי

>> לפרטים נוספים על מינוף קריירת השיווק שלכם עם הכשרת מומחי שיווק דיגיטלי

לימודי ניהול ושיווק – תנאי הקבלה

תנאי הקבלה לקורסי הניהול והשיווק משתנים מקורס לקורס:

המועמדים לקורס ניהול פרויקטים הינם מנהלי פרויקטים במבחר תחומים: מנהלי תפעול, מנהלי אחזקה, מארגני אירועים ועוד. או אנשי מקצוע הנדרשים לנהל פרויקטים במסגרת עבודתם.

קורס ניהול משאבי אנוש מיועד לעובדי אגף משאבי אנוש ומנהלי משאבי אנוש המעוניינים להתקדם בתחום, לחדד את יכולותיהם, להרחיב את רמת ההשפעה שלהם בארגון ולמנף את יכולותיהם הניהוליות. בנוסף הקורס מיועג לבעלי השכלה אקדמית מכל התחומים, העוסקים או מתעתדים לעסוק בתחום ניהול משאבי אנוש, ומנהלים מכל תחום אשר מעוניינים לחזק את המיומנויות הרכות שלהם. תנאים אלה תקפים גם לגבי קורס פיתוח מנהלים.

משך הלימודים לקורסים במסגרת לימודי ניהול בקמפוס עזריאלי הינו בין 5 חודשים לחצי שנה פעם בשבוע.

  • כל תכניות לימודי הניהול של עזריאלי לימודי המשך מעניקה כלים שונים עם דגש על השימוש הפרקטי להם נדרשים כיום בעלי התפקידים הניהוליים בתחום.

למידע נוסף: 02-6588-088

למידע נוסף על לימודי תעודה נוספים הנלמדים במכללת עזריאלי לימודי המשך:

לימודי נדל"ן
לימודי עיצוב
לימודי מחשבים
לימודי שיווק דיגיטלי

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה