לימודי ניהול

לימודי ניהול

מלא\י פרטים :

קורס פיתוח מנהלים

לצורך עמידה ביעדים ובמטרות העסקיות של ארגון, נדרש ניהול נכון ושילוב עדין בין המחויבות שלו לארגון תוך רתימת העובדים והובלתם כבעלי עניין אמיתי בהשגת יעדים.

פיתוח מנהלים – תכנית הלימודים

תכנית פיתוח מנהלים מתעסקת בניהול דרך בשני רבדים, צמיחה מחד והתייעלות מאידך, כשאלו מחדדים את יכולות הניהול וההסתכלות על כל עובד כעל מיתר בכלי נגינה, אשר כל שנותר לעשות הוא לפרוט בדיוק המרבי וליצור הרמוניה מושלמת של ניהול העובדים תוך שאנו מפיקים את הצליל הכי מדויק והבלתי נשכח.

במטרה לשרת את מטרות הארגון ולהוות עבור המנהל קרש קפיצה לתפקידו הבא, תכנית לימודי קורס מנהלים של הטכניון לימודי המשך בקמפוס ירושלים, מתמקדת בפיתוח יכולת חשיבה אסטרטגית יחד עם קבלת כלים יישומיים בקבלת החלטות, ניהול תקציבים וחתירה ליעד.
הרחבת הספקטרום של הראייה העסקית, פיתוח המיומנויות האישיות, העצמה בצעדים משמעותיים והגברת תחושת המסוגלות של התלמידים, תוך הקניית טכניקות ייחודיות וחדשניות. רכישת כלים מעשיים ואפקטיביים לניהול איכותי. יצירת בסיס מוצק להעצמה אישית וחיזוק יכולת המנהיגות וההשפעה בארגון. קידום למימוש הפוטנציאל האישי של המנהל ושל הצוות שלו.

קהל היעד של קורס מנהלים

  • מנהלים המבקשים לצמוח, להתפתח ולמתוח את יריעת ההצלחה שלהם, שכבר עברו הכשרות פורמאליות שונות ומעוניינים לקבל כלים פרקטיים ולבסס את הדומיננטיות הניהולית שלהם בארגון.
  • למעוניינים ב- "קרש הקפיצה" לתפקיד הבא.
  • לבעלי עסקים קטנים וגדולים שמעוניינים להתפתח. 

   תנאי קבלה

   בעלי ניסיון בתחום הניהול

 • במקרים חריגים תישקל קבלתם של מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה.

מתכונת לימודי קורס פיתוח מנהלים

  • 108 שעות אקדמיות, 18 מפגשים
  • המפגשים יתקיימו פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים במשך כ-6 חודשים
 • לעומדים בדרישות התכנית תוענק תעודת גמר של "פיתוח מנהלים" במסגרת לימודי ניהול, מטעם טכניון לימודי המשך ועזריאלי

מועד פתיחת קורס מנהלים הקרוב :05.10.2021

 קורסים נוספים בלימודי ניהול:

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה