לימודי ניהול

לימודי ניהול

מלא\י פרטים :

ניהול פרויקטים

ודאי שאלתם את עצמכם מה זה ניהול פרויקטים? קורס ניהול פרויקטים הינו קורס המכיל מגוון רחב של נושאים, תחומים ומאפיינים הדורשים ידע, מיומנויות וכלים שעל מנהלי הפרויקט לדעת ע"מ להבטיח את הצלחתם בתפקיד. פרויקטים מתאפיינים ברוב המקרים בסביבה דינמית ומשתנה ומגוון סיטואציות של חוסר ודאות ותנאים משתנים, דבר המחייב ידע והבנה מעמיקה אשר יובילו לניהול נכון ויעיל של הפרויקט לשם השגת היעדים. מטרת קורס ניהול פרויקטים להקנות לסטודנט כלים מעשיים לניהולם היעיל של פרויקטים מגוונים ושונים.

ניהול פרויקטים – תכנית לימודים

תכנית לימודי ניהול פרויקטים במסגרת לימודי המשך של הטכניון קמפוס ירושלים בעזריאלי, תואמת ועומדת בתקן האמריקני ללימודי ניהול פרויקטים (PMI). תכנית הלימודים מקנה כלים ומנחה את העובד לעבודה בתהליך מסודר, מובנה, ממוקד בעל סידרי עדיפויות ויכולות ניהול המהווות כלי מעשי ויעיל להובלת וניהול פרויקטים מוצלחים. תכנית לימודי ניהול פרויקטים מקנה לסטודנט ידע, הבנה וכלי ניהול יישומיים ופרקטיים שתכליתם לייעל את ניהול הפרויקט ולסייע להצלחתו ולמינופו.

הארגון לניהול פרויקטים PMI , הגדיר את אוסף התהליכים הנדרשים כדי לנהל את הפרויקט בכל שלביו מתהליך הייזום ועד סגירתו לאחר ביצוע. במקביל לתהליכים אלו קיימות מתודולוגיות ניהול פרויקטים שונות, המתאימות לסוגי פרויקטים שונים
ולסביבות עבודה שונות. במסגרת הקורס ייחשפו המשתתפים הן לתהליכים והן למתודולוגיות השונות באופן שיאפשר להם לנהל את הפרויקט ואת הסביבה הפרויקטלית, כך שהפרויקטים יעמדו בהצלחה בלוחות הזמנים שהובטח,

לא יחרגו מהתקציב וכל זה תוך כדי ביצוע התכולות המוגדרות בפרויקט.

מתכונת לימודי קורס ניהול פרויקטים

  • 100 שעות אקדמיות, 16 מפגשים.
  • המפגשים יתקיימו פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים במשך כ- 5 חודשים.
  • לעומדים בדרישות התכנית תוענק תעודת גמר של ניהול פרויקטים טכניון, זאת במסגרת לימודי ניהול מטעם הטכניון לימודי המשך ועזריאלי.

תנאי קבלה

קורס ניהול פרויקטים מיועד להכשרת:

  • מנהלי פרויקטים במבחר תחומים.
  • מנהלי תפעול.
  • מנהלי אחזקה.
  • מארגני אירועים.
  • אנשי מקצוע הנדרשים לנהל פרויקטים במסגרת עבודתם, או בעלי השכלה אקדמאית.

* תיתכן קבלה במקרים חריגים של מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה.

מועד פתיחת הקורס: ספטמבר 2019

קורסים נוספים בלימודי ניהול:

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה