לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן

מלא\י פרטים :

לימודי נדל"ן – עזריאלי לימודי תעודה


שוק הנדל"ן בישראל הפך בעשורים האחרונים לגורם משפיע מרכזי במשק, שמקיף את כל המגזרים – משרדי ממשלה, בנקים, חברות ביטוח, משקיעים פרטיים, חברות בנייה ועוד.

הכלים הטכנולוגיים משתכללים ומתקדמים כל העת, הסוגיות הכלכליות, המסחריות והמשפטיות הקשורות בתחום הנדל"ן הולכות ונעשות מורכבות,
ובשל כך גוברת הדרישה לאנשי מקצוע בעלי הכשרה מקצועית בנדל"ן, על שלל ההיבטים המעשיים, הניהוליים והמסחריים. הביקוש למקצוע הולך וגדל משנה לשנה גם בשל ריבוי נכסים בשוק הנדל"ן הגדל בקצב מסחרר.

אם בעבר לימודי נדל"ן נחשבו לתחום משנה בלימודי מנהל עסקים, משפטים והנדסה, הרי שכיום, ההתמקצעות בענף והעלייה בביקוש אנשי מקצוע, מחייבות לימודי נדל"ן והתמחות שיספקו מצד אחד כלים מקצועיים ליישום בשטח, ומצד שני, יבטיחו כי לעוסקים במקצועות הנדל"ן יהיה ידע מקיף בתחומים הקשורים בנדל"ן, כגון: הנדסה, כלכלה, ניהול ועוד.

על הצורך הזה באה לענות מגמת לימודי נדל"ן של הטכניון לימודי תעודה קמפוס ירושלים בעזריאלי מכללה להנדסה, אשר מציעה מגוון קורסים מקצועיים בתחום- לימודי שמאות מקרקעין, ניהול פרויקטים בבניה וקריאת תכניות בניה.

קורס נדל"ן ויתר הקורסים העשירים שלנו יקנו לסטודנטים את מלוא הכלים בעבור ניהול פרויקטים שונים בבניה באופן הטוב ביותר.
הידע הנרכש בתכניות הלימודים השונות של לימודי נדל"ן מבוסס על ידע תאורטי וניסיון מעשי מהשטח ומהווה יתרון בולט בתחום הבנייה שבו בעל המקצוע נדרש לרמת מקצועיות ומיומנות גבוהה, והתעדכנות שוטפת בהתפתחויות הטכנולוגיות התדירות בתחום הנדל"ן.

המרצים במגמת לימודי נדל"ן של היחידה ללימודי המשך הם גם אנשי אקדמיה ומחקר וגם אנשי מקצוע העוסקים בתחום בשטח. היועצים האקדמאים של לימודי נדל"ן הינם בעלי ותק רב שנים בתחום אשר בנוסף להרצאות עצמן מלווים את הסטודנטים לאורך כל קורס נדל"ן וגם אחריו.
ההרצאות מגוונות ומקיפות והמרצים מספקים ידע ורקע נרחב ביותר על מנת להעשיר ככל שניתן את הסטודנטים במגמת לימודי נדל"ן בפרט וביתר המקצועות ככלל.

לימודי שמאות מקרקעין, באים לענות על הצורך של אנשי מקצוע שההתמקצעות שלהם הינה רחבת היקפים, שהתמקצעו גם בצד משפטי וגם בצד התכנוני כאחד.

קורס ניהול פרויקטים בבניה מעשיר את הידע על ידי ימי סיור בשטח, שממחיש לסטודנטים את עולם הנדל"ן בצורה הממשית והטובה ביותר.

ניהול פרויקטים בבניה

הקורס מקנה למשתתפים בו את היסודות הדרושים לארגון וניהול של פרויקטים בבניה, מעניק כלים פרקטיים רבים החל משלב התכנון עד לשלב הביצוע. בוגרי התכנית של לימודי נדל"ן יוצאים לשוק העבודה כאשר בידם ידע רב בתחום הנדל"ן. אורכו של הקורס הוא כ-11 חודשים, פעם בשבוע.

לפרטים המלאים על קורס ניהול פרויקטים בבניה

לימודי שמאות מקרקעין

תפקידו של שמאי המקרקעין הוא להבין את הכוחות המשפיעים עליו ועל שוק הנדל"ן הדינמי זאת באמצעות התנהלות ושליטה בתחומי המשפט, הכלכלה, החברה וההנדסה. כך שיוכל לספק את המלצותיו ומסקנותיו לכל הגורמים הרלוונטיים בשוק הנדל"ן כך שיוכלו לקבל את ההחלטות המכריעות והנכונות בעבור נכסי הנדל"ן.

בעבור הכשרת שמאי המקרקעין לשוק הנדל"ן הדינמי, פותחה בטכניון לימודי המשך תכנית לימודים, המושתתת על ניסיון רב השנים בהכשרות שמאי מקרקעין, בעיקר בזכות העובדה שהטכניון הינו מוסד ההכשרה הראשון בארץ בתחום.
משך הקורס הוא בין שנתיים לשלוש שנים, ומתקיים בין פעם לעד שלוש פעמים בשבוע.

לפרטים מלאים על לימודי שמאות מקרקעין – הקורס המקיף ביותר לבחינת שמאי מקרקעין!

קורס קריאת תכניות בניין

הקורס מתמקד בהקניית ידע רלוונטי לסטודנט כך שיוכל להבין ולקרוא תכניות בניין ולתרגם אותן לשטח בכל שלב במהלך פרויקט הבנייה. במסגרת הקורס מוצגות מגוון תכניות של פרויקטים שונים, מנותחות ומתורגמות.

קריאת התכניות, ניתוחן ותרגומן באופן הנכון לשטח יביאו את איש המקצוע לשיפור וייעול העבודה השוטפת של מנהלי הפרויקטים ואנשי המקצוע השותפים לתהליך, ואף לאתר ליקויים במידה וקיימים בשלבים המוקדמים שלפני ביצוע התכניות.

בנוסף נלמדים הכלים המתאימים בעבור סדרי קריאת תכניות הבניין על פי התקדמות הפרויקט בשטח. אורכו של הקורס הוא כחודשיים וחצי פעם בשבוע.

לפרטים מלאים על קורס קריאת תכניות בניין

תנאי הקבלה לקורסים במגמת לימודי נדל"ן של הטכניון ללימודי המשך ירושלים –

לימודי שמאות מקרקעין – יתאפשרו לבעלי תואר ראשון או בוגרי תואר ראשון ממוסד ישראלי המוכר ע"י המל"ג.

קורס ניהול פרויקטים בבניה – על המועמדים להיות מהנדסים, הנדסאים, אדריכלים, קבלנים, מנהלי עבודה מוסמכים ומנהלי פרויקטים בתחום הבניה. (היועץ האקדמאי של הקורס רשאי להחליט גם על קבלה של מועמדים שלא עומדים בתנאי הקבלה).

הטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים מכשיר בתחום לימודי נדל"ן שלושה קורסים המתקיימים בירושלים והעומדים בקנה אחד עם הסטנדרטים והדרישות של שוק התעסוקה.

מועד פתיחת הקורס הקרוב : פברואר 2020

למידע נוסף על לימוד נדל"ן חייגו 02-6588-088

למידע נוסף על לימודי תעודה נוספים הנלמדים במכללת עזריאלי לימודי המשך –

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה