שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי

מלא\י פרטים :

שיווק דיגיטלי

ארגונים בכל רחבי העולם מקצים יותר ויותר משאבים כיום לתחום השיווק הדיגיטלי, עקב צמיחתו והתפתחותו המהירה בעשורים האחרונים. כתוצאה מכך טכנולוגיות מידע, תקשורת ורשתות אינטרנט מציעות מגוון רחב של כלים ואפשרויות זולות יחסית. אפשרויות אלה מהירות, יעילות וניתנות למדידה מול הלקוח, הספק וכו'.

חדירת השיווק הדיגיטלי לשוק הביא עימו בשורה של ממש עבור ארגונים וחברות רבות ותורמת לדרכי חשיבה יצירתיות ולתוצאות טובות יותר, כגון: פילוח שוק יותר מדויק, התאמת מסרים לפי פלח שוק, מדידת תוצאות יותר מדוייקות. יש לציין שבמקביל לייעול והשיפור בתחום זה, ישנם אתגרים חדשים העומדים בפני הארגונים, החברות והעסקים בעולם, למשל: הצפת ידע, קהל יעד שזקוק לגירויים מסוג חדש, מיתוג דיגיטלי עבור מוצרים ומותגים חדשים ושמירה על מיתוג קיים, לכן צריך להיות עם יד על הדופק בכל הקשור לזמינות ומהירות התגובה בעולם השיווק.

תוכנית לימודי קורס שיווק דיגיטלי

המטרה העיקרית של תכנית לימודי תעודה של קורס שיווק דיגיטלי  היא היכרות מעמיקה עם תחום השיווק הדיגיטלי, בכדי לקבל החלטות שיווקיות ואסטרטגיות נכונות יותר. קורס שיווק דיגיטלי מעניק מגוון כלים שימושיים ומעשיים והבנה אסטרטגית לטובת בניית תוכניות עבודה שיווקיות שהוצאתן לפועל תביא לתוצאות חיוביות ולמינוף ביצועי הארגונים השונים.

אחד היתרונות הבולטים של הקורס הוא התנסות מעשית במגוון כלים שימושיים, תוך תרגול רב של הכלים הנלמדים, הן בכיתה והן בבית. הקורס כולל סדנאות של למידה פעילה בכיתה והגשת ופרויקט המתמקד במוצר/ חברה אמתיים. בנוסף, לצד צוות מרצים מקצועי ובעל ניסיון רב, הן מהאקדמיה והן מהתעשייה, הקורס משלב הרצאות אורח של בכירים בעולם השיווק דיגיטלי, בזכות שיתוף הפעולה עם חברת מדיהקום אינטראקשן. הקורס שימושי מאוד למנהלים וליזמים שנסמכים על מיקור חוץ של ניהול וביצוע השיווק הדיגיטלי בארגונם ומעוניינים לקבל החלטות אסטרטגיות ונכונות בעולם זה.

תנאי קבלה

קורס שיווק דיגיטלי  מיועד למנהלים חסרי ידע או בעלי ידע בסיסי בשיווק דיגיטלי, שעוסקים במגוון תחומים: מנהלי חברות ועמותות, יזמים, בעלי עסקים, מנהלי שיווק בכל הדרגות, מנהלי מותג, מנהלי פיתוח עסקי, מתכנתים ומעצבים.

מתכונת לימודי קורס שיווק דיגיטלי

90 שעות אקדמיות, 17 מפגשים
המפגשים יתקיימו פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים במשך כ-5 חודשים
לעומדים בדרישות התכנית תוענק תעודת גמר של "שיווק דיגיטלי" במסגרת לימודי ניהול, מטעם טכניון לימודי המשך ועזריאלי

מועד פתיחת הקורס: 05.11.2019

לימודי תעודה נוספים הנלמדים במסגרת לימודי ניהול במכללת עזריאלי לימודי המשך:
ניהול פרויקטים
קורס פיתוח מנהלים
קורס ניהול משאבי אנוש

לייעוץ לימודים אישי מלאו פרטיכם

צור איתנו קשר »

אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה